Архiв

У Києві спіймали азербайджанця, який торгував наркотиками

Співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків Деснянського райуправління міліції міста Києва перекрили міжнародний канал надходження наркотичних засобів у столиці.

Як повідомили ForUm'у в прес-службі столичного ГУ МВС, попередньо встановлено, що героїн завозили з Росії.

У результаті оперативних заходів затримано 38-річного громадянина Азербайджану, який приїхав в Україну нібито з метою працевлаштування. Уже встановлено, що затриманий перебуває у жорсткій наркотичній залежності і тривалий час вживає героїн.

Під час санкціонованого обшуку в квартирі, яку він знімав на Троєщині, правоохоронці вилучили 12 грамів наркотичної сировини, у тому числі 2 грами героїну.

Приблизна вартість цієї партії за цінами чорного ринку становить 20 тис. грн.

Усю вилучену речовину направлено ​​на експертизу. Правоохоронці перевіряють затриманого на причетність до скоєння аналогічних злочинів, а також встановлюють джерело походження цих наркотиків.

Як пояснив затриманий, на територію України він потрапив нелегально. Наркотики збирався продавати на ринках Києва. Цей бізнес вирішив почати на одному з ринків Троєщини. Чи встиг він знайти покупців, зараз встановлюється.

Наркоторговця-нелегала затримали. Встановлюється коло осіб, які можуть бути причетні до протиправної діяльності цієї людини і ввезення наркотиків на територію України. Проти нього порушено кримінальну справу за ст.309 ч.2. Триває слідство.