Суспiльство

На Волині оголошено штормове попередження

Волинський обласний центр з гідрометеорології на найближчі три дні оголосив штормове попередження. Про це ForUm'у повідомили у прес-службі Волинської облдержадміністрації.

Згідно з прогнозом, 4-6 лютого на території області очікуються снігопади, хуртовини, швидкість вітру сягатиме 10-12 м/с, на дорогах - ожеледиця та снігові замети.

Однак очікується послаблення морозів вночі до 14-19 градусів, вдень до 7-12 градусів. Опади мають припинитися 7 лютого.

Голова облдержадміністрації Борис Климчук вимагає від органів виконавчої влади на місцях, відповідних обласних служб негайно організувати роботу підрозділів МНС, облавтодору, обленерго, комунгоспу з моніторингу можливих ускладнень на дорогах та у населених пунктах, а також щодо запобігання випадків можливих надзвичайних ситуацій у системах електропостачання, комунальних мережах тощо.

Управління з питань надзвичайних ситуацій мобілізує ресурси для своєчасного залучення додаткових сил і засобів та оперативного реагування на ситуацію. Під особливим контролем - транспортне сполучення з населеними пунктами.